Aviation English Class Audio 2 CD

Tytuł: Aviation English Class Audio 2
CDAutor: Andy Roberts
Język: Angielski
Oprawa: Miękka
EAN: 9780230027596
ISBN: 978-0-300-2759-6I
Wydawca: Macmillan
Wymiary: 124 × 156 × 13 mm
Data wydania: 31. marzec 2008
Zdobywca British Council Innovation Award 2009

English for Aviation to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego, przeznaczony dla pilotów i kontrolerów ruchu naziemnego, którzy zgodnie z wymogami stawianymi przez ICAO (International Civil Aviation Organisation) powinni osiągnąć i utrzymać poziom operacyjny 4. Standardem wyznaczającym poziom merytoryczny serii jest oficjalny dokument wydany przez tę organizację. Dzięki temu specyficzne umiejętności językowe potrzebne w pracy w lotnictwie są rozwijane w sposób właściwy i harmonijny, a przede wszystkim zgodnie z wytycznymi dla poziomów 1–4 ICAO.

Warto wiedzieć

Książka nauczyciela ze szczegółowymi notatkami do ćwiczeń oraz komentarzami ułatwiającymi zrozumienie kontekstu jest dużą pomocą zarówno dla doświadczonych nauczycieli z niewielką wiedzą o lotnictwie, jak i dla ekspertów lotnictwa z małym doświadczeniem w nauczaniu.
Dwie płyty CD-ROM w każdej książce ucznia zawierają dodatkowe ćwiczenia doskonalące umiejętność słuchania i prawidłową wymowę, co pozwala na lepsze opanowanie tych ważnych w komunikacji naziemnej sprawności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *