Pilot ci tego nie powie

Tytuł: Pilot ci tego nie powie
Autor: Patrick Smith
Wydawnictwo Muza
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 432

Doskonałe kompendium wiedzy dla wszystkich tych, którzy mają obawy przed lataniem samolotem.

Przekonaj się, że podniebna podróż wcale nie jest taka straszna czytając książkę “Pilot ci tego nie powie”.

Nie wszyscy lubią latać samolotami. Są wśród nas tacy, którzy nigdy nie zdecydowali się na taką podróż, bo przeraża ich moment startu. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby się dowiedzieć, czegoś więcej o podniebnych lotach, została przygotowana książka “Pilot ci tego nie powie”. Jej autor, Patrick Smith, chce przerwać dezorientację, często towarzyszącą podróżnym znajdującym się na pokładzie po raz pierwszy. To prawdziwa baza wiedzy na temat latania samolotem, choć niektóre informacje zostały w niej przedstawione z delikatnym przymrużeniem oka.

KUP NAJTANIEJ TUTAJ:

Po pierwsze, czytelnik będzie miał okazję dowiedzieć się, dlaczego samoloty w ogóle latają oraz jaki mechanizm dokładnie wprawia je w ruch. Nie zabraknie także wiadomości na temat tego, czego boimy się wszyscy: turbulencji. Problem został omówiony w rzeczowy sposób, przy jednoczesnym poruszeniu kwestii bezpieczeństwa oraz obowiązkowego szkolenia pilotów. Odbiorca zyska też możliwość przyjrzenia się problemom, które powodują opóźnienie i zatłoczenie lotnisk.

Wśród najważniejszych informacji znajdzie się też część poświęcona terroryzmowi, choć ten złożony problem został przez autora potraktowany z pewnym dystansem. Czytający będzie miał też możliwość przyjrzeniu się bardziej przyziemnym sprawom, takim jak problemy w obsłudze klientów przez linie lotnicze, skargi na rozmieszczenie pasażerów, a także ceny biletów.

O autorze

Patrick Smith jest pilotem linii lotniczych. Jednocześnie prowadzi też słynna stronę internetową askthepilot.com, na której w ciekawy i nierzadko zabawny sposób przekazuje czytelnikom swoją wiedzę na temat nowoczesnego lotnictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *