Opowieści pokładowe Prawdziwe życie na wysokościach

Tytuł: Opowieści pokładowe Prawdziwe życie na wysokościach
Autor: Teresa Grzywocz
Oprawa miękka
ISBN: 978-83-950-1930-2
Liczba stron: 320
Format: 140x205mm
Wydawnictwo: Zona Zero
Rok wydania: 2018
Przygoda. Wielki świat u stóp. Leonardo DiCaprio w stroju kapitana linii lotniczych otoczony wianuszkiem pięknych stewardes. Codziennie w innym zakątku globu. Hollywoodzkie uśmiechy. I pensje wzbijające się w przestworza jak dreamlinery.
To wszystko przychodzi nam do głowy, kiedy pada słowo „stewardesa”.
Poznajemy codzienną rzeczywistość tego zawodu ? zajrzymy za zasłonkę z napisem „Staff only”. Teresa Grzywocz pracowała w największych i tych egzotycznych liniach lotniczych, miała okazję poznać również trasy czarterowe i linie lowcostowe. Po latach ? przesiadła się na menedżerskie jety. Pracę stewardesy poznała więc od podszewki.

KUP NAJTANIEJ TUTAJ:


Piloci, pasażerowie, koledzy z personelu pokładowego ? galeria postaci latających wysoko, choć nie zawsze z anielskimi skrzydłami u ramion. Niecodzienne sytuacje, celebryci, zwierzęta na pokładzie i różnice kulturowe, które w sytuacji stresowej nie zawsze dadzą się zamieść pod samolotowy dywanik.
Jeśli marzysz o lataniu ? to książka dla ciebie. Marzenia, które dadzą się zrealizować, ale też koszty, wyrzeczenia i przyziemność lotów na wysokościach. Lepiej zapnij pasy.
Jeśli ciśnienie w kabinie gwałtownie spadnie, maski opadną automatycznie. Każdemu.
Jesteśmy już na pasie startowym. Czekamy tylko na ciebie. My zawsze czekamy na VIP-ów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *