Tajemnica lotu LD 1962

Tytuł: Tajemnica lotu LD 1962
Autor: Dalmac Cal
Wydawnictwo: Wydawnictwo Red Book
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Ilość stron: 453
Numer wydania: I
Data premiery: 2017-08-24
Rok wydania: 2016
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 210 x 21 x 148
Ches ocknął się w całkowitych ciemnościach. Spojrzał na zegarek i stwierdził, że choć jest na nim godzina 10:03, to nie miał pojęcia czy przed południem czy w nocy. Zapewne w następstwie działania podanych im środków, czuł nieprzyjemny ból głowy i suchość w ustach. Nie poczuł łagodnego kołysania i nie usłyszał charakterystycznego odgłosu pracującego silnika statku, któremu towarzyszyło zawsze lekkie drżenie całego kadłuba.

KUP NAJTANIEJ TUTAJ:

Domyślił się, że dotarli do celu. Nie wiedział jedynie, czy kontener, w którym się nadal znajdowali, jest jeszcze na statku, czy może już na nabrzeżu portu. Wymacał w ciemności ciało przyjaciela. Szturchnął do kilka razy i czekał aż się przebudzi. Po kilku chwilach, leżący obok poruszył się i jęknął.

– Wychodzić! – krzyknął z ciemności jakiś niezidentyfikowany głos i po chwili noc przeszyły snopy światła z mocnych, ręcznych latarek, – wychodzić! – powtórzył rozkaz inny głos.

Mężczyźni powoli podnieśli się z podłogi i ruszyli w kierunku wyjścia. Ich kontener stał obok ogromnej hali. Dojście do uchylonych, masywnych drzwi było ograniczone z obu stron rozciągniętymi linami tak, że nie sposób było pomylić drogi. Dosyć gęsto rozstawieni uzbrojeni strażnicy, odebrali chęć podjęcia jakiejkolwiek próby ucieczki.